Kola osudu a tak...

Datum: 30.08.2013 | Vložil: Patoložka

Myslím, že po tom všem, co jsme už v povídkách všude možně zažili, je takové schéma klidně i možné. Však, když tu máme příběhy, ve kterých Harry přejde na druhou stranu, příběhy, ve kterých může vystupovat jako otrok, oběť znásilnění, týrání, mučení, jako duch, jako supermocný i bezmocný... Myslím, že schéma, kdy se z něj stane prostitut prostě nastat může... v některém z alternativních vesmírů, samozřejmě.
Dosti často poslouchám muzikál Bídníci, od té doby, co vyšel ten film, protože mám prostě ráda tu hudbu, no a to je příběh, který hýbe lidskými srdci celá desetiletí... A kdo je tam jedna z hlavních postav? Fantine, která přišla o všechno a skončila na ulici...
Takže - proč ne... jako představa... Je pravda, že jsem nad tím po prvním přečtení ani moc neuvažovala, bohužel to není v mých možnostech, ale vlastně se mi ten příběh líbil:-) a přišel mi úsměvný. Takovým tím absurdním, parodickým stylem...
Takže díky, xinef:-) PS: Víš, že jsem v první chvíli zvažovala, jestli se vixen nepřepsala ve svém vlastním jméne?;-)

Přidat nový příspěvek