H2013 05 - Malý jezerní princ - Gleti

17.10.2013 21:41
Název díla *
Malý jezerní princ
Autor *
Gleti
Počet slov *
200
Rating/Varování *
(pokud je potřebné)
Soutěžní výzvy číslo *
H 2013 05
Prohlášení *
Všechna práva vyhrazena JKR, autorce ságy Harryho Pottera. Fanfikce nevznikla za účelem zisku.
Vlastní text

Nemohl se dočkat svých patnáctých narozenin. Poprvé bude smět až k hladině. Navíc uvidí suchozemce, kteří ten den navštíví vodní svět kvůli nějakému Turnaji. Moc se na ně těšil.

Opatrně vyplul na povrch a nesměle se nadechl, pak se schoval v rákosí a sledoval cvrkot kolem sebe. Na břehu stáli odvážlivci, kteří se měli vydat do vodní říše. A mezi nimi On. Vypadal tak křehce mezi těmi habány, dokonce i ta holka ho o hlavu převyšovala, ale jemu připadal nádherný. A ty oči. Zelené jak skřípinec na jaře. Pochopil, že se poprvé v životě zamiloval.

Z povzdáli ho po celou dobu sledoval. Jeho boj s ďasovci, setkání s pomatenou Uršulou. Ušklíbl se nad vzpomínkou, jak jednou vyhrál soutěž, kdo prohodí bahnitou kouli její čelem. A to není jen tak. Uršula jako každý duch je pekelně rychlá a protivná. Ale na zelenookého byla milá, ukázala mu směr k jejich vesnici.

Se zájmem pozoroval, když se dohadoval s jeho příbuznými o osudu rukojmí. Mrzelo ho, že mu nemůže pomoct s dvojitou zátěží a smutně se za ním díval, poté co se vynořil. Tak rád by se mu ukázal, ale nesměl. Nemohl. Po smrti mořské princezny byly všechny čarodějnice vyhnány z vodních říší.

 

 

Diskusní téma: H2013 05 - Malý jezerní princ - Gleti

♠♠♠

Datum: 18.10.2013 | Vložil: Vendi

Páni... moc se mi to líbí - neotřelý nápad :) A Harry má dalšího obdivovatele :)

oOo

Datum: 18.10.2013 | Vložil: Regi

Krásný pohádkový nápad. :-) Díky.

...

Datum: 18.10.2013 | Vložil: Profesor

Zajímavý nápad. Hezké drabble.

Přidat nový příspěvek