Pravidla webu:

 

Výzvy budou vypisovány vždy v pátek v podopoledních hodinách.

Drabble by se mělo zaměřovat na příběhy ze světa Harryho Pottera (neslash i slash).

Každé drabble by mělo mít 100 slov, případně být složeno z více jednotlivých drabbles viditelně oddělených oddělovači či mezerami (např: 5x100 slov atd.) nebo jako double (200 slov) nebo tripple drabble (300 slov).

Drabble může být součástí cyklu; v případě, že to mu tak je, připojte odkaz na cyklus.

Příběhy mohou mít jakýkoliv rating (věkové omezení), ale drabble vhodné až pro dospělé čtenáře je nutné označit jako 18+ nebo samozřejmě, jak jste zvyklí, jako R (omezené do 16 let – násilí, nahota, vulgarismy) nebo NC-17 (omezené do 18 let – výrazné projevy násilí, sexu či vulgarismů). Drabble s tímto ratingem bude uveřejněné s vykřičníkem v názvu.

Abyste se mohli zúčastnit, nemusíte se nijak registrovat nebo nahlašovat, jen, pokud se vaše drabble neobjeví do 24h na webu (a není to právě víkend), se ozvěte adminovi, je možné, že nastala nějaká technická chyba.

Není nutné se účastnit každé výzvy.

Výzvy nejsou časově omezené, lze se vrátit k těm již vypsaným či kombinovat dvě a více v jednom příběhu.

Výzvy budou probíhat v několika typech: situační, tématické, jako klíčová slova, obrázky nebo citáty z kánonu. Je možné, že doplníme nějaké další.

Drabble můžete samozřejmě publikovat kdekoliv jinde a sem posílat pouze anotaci a odkaz.

Vítáme příběhy jakéhokoliv charakteru – humorné, romantické, vážné, tragické, milostné, rodinné, parodické, atd. Jedinou výjimkou jsou pobuřující a urážlivé.

Admin nefunguje jako beta-reader. Je možné, že chyby či překlepy opraví, ale rozhodně to nebude pravidlem.

Admin si vyhrazuje právo drabble s odůvodněním nepublikovat nebo stáhnout.

Pravidla slušného chování jsou samozřejmostí, všem nám jde přece jen o to se bavit, a třeba se i něco nového dozvědět nebo naučit.

Tvůrkyně webu a administrátorka: Patoložka; tvůrkyně výzev: Claire, Vendea a Patoložka; v případě nejasností nebo dotazů se lze obracet na ně. Kontakty jsou v sekci Náš tým.